Apatiniai Marškiniai Geoff Anderson OTARA 150 LS
  • Apatiniai Marškiniai Geoff Anderson OTARA 150 LS
  • Apatiniai Marškiniai Geoff Anderson OTARA 150 LS
  • Apatiniai Marškiniai Geoff Anderson OTARA 150 LS
  • Apatiniai Marškiniai Geoff Anderson OTARA 150 LS

Apatiniai Marškiniai Geoff Anderson OTARA 150 LS

68,90 €

Apatiniai Marškiniai Geoff Anderson OTARA 150 LS - Tai Otara ™ Merino pluoštu su protinga temperatūra padeda devėtojui patogia temperatūra įvairiomis sąlygomis. Atspari nemaloniems kvapams. Faktas - ,kad žmogus prakaituoja. Mūsų Merinos antimikrobinės savybės yra plačiai žinomos. Gamta yra raktas kuri teikia visus atsakymus, o ne kaip papildomas chemijos apdailos procesas.

Išparduota

Prekės nebeturime

Prekė įdėta į krepšelį

Kiekis

Apatiniai Marškiniai Geoff Anderson OTARA 150 LS - Tai Otara Merino pluoštu su protinga temperatūra padeda devėtojui išlaikyti patogia temperatūra įvairiomis sąlygomis.
Atspari nemaloniems kvapams. Faktas - ,kad žmogus prakaituoja. Mūsų Merinos antimikrobinės savybės yra plačiai žinomos. Gamta yra raktas kuri teikia visus atsakymus, o ne kaip papildomas chemijos apdailos procesas. Kiekvienas mažytis Otara merinosų pluoštas susideda iš sutampančių medžiagų kuri susieta su aukšto lygio drėgmės sugerimu, taip sukuriant labai nepalankias sąlygas bakterijų augimui. Su šiais marškiniais jausit įpatinga komforta, pagal Otara™ technologija sukurta medžiaga nedirgins jūsų odos net jei užsiimsite ekstremalia veikla. Tokia patogi kad net kūdikiai gali mūvėti ant jautrios odos. Otara Merino pluoštai turi sudėtingą struktūrą su hidrofiliniu (vandens laikymo) Interjeru, žinomu kaip žievės ir hidrofobinių (vandenį atstumiantis) eksterjeru, žinomu kaip odeles.

1.Amortizuoja organizmo mikroklimata beiskeičiant oro sąlygoms.
2.Išlaisvina šiluma nes ji sugeria drėgmę
3.Efektyviai sugeria kūno šilumą
ir stiprina natūralią organizmo aušinimo sistema

Charakteristikos

Spalva
Medžiagos sudėtis
Juoda
Otara™ 100% Merino Vilna

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:


Prekių krepšelis