yandex metrika counter

Dėmesio! Dėl karantino DPD kurjeriai atlikinės bekontaktį pristatymą ir nepriims atsiskaitymų grynais!

Apranga

Žvejybinė apranga 

Žvejybai svarbi ir tinkama apranga

Teigiama, kad nėra blogo oro – yra tik netinkama apranga, ir kaip kalbama apie  žūklę, šis pasakymas tampa itiaktualus. Oro sąlygos žūklei ne visada yra tinkamos, tad kiekvienam žvejui svarbu pasirūpinti tinkamais drabužiais, kurie garantuotų komfortą bei, žinoma, saugumą. Taigi, kokie kriterijai yra patys svarbiausi renkantis tinkamiausią žvejybai skirtą aprangą?

Šilumos išlaikymas

Jei žvejosite gana šaltu metu, tokiu atveju apranga turi būti tikrai šilta. Kartais žvejojama esant itin žemai temperatūrai, tad čia bus svarbios įvairios aprangos detalės – ne tik šilta striukė, bet taip pat ir apatiniai drabužiai. Apsirengsite šilčiau, jei drabužius sluoksniuosite. Apatinis drabužių sluoksnis turėtų būti nekaupiantis drėgmės, o viršutinis sluoksnis turėtų apsaugoti nuo vėjo ir kritulių. Pasirinkti žvejybai skirti drabužiai turi apsaugoti žvejo nugarą, rankas, pėdas, kaklą ir pirštus. Dažniausiai žvejai nusprendžia rinktis kumštines pirštines, kurios yra atsegamos, kai reikia uždėti masalą ar pan.

Patogumas – vienas svarbiausių kriterijų

Žvejybai skirta apranga turi nevaržyti žvejo judesių. Nors kartais atrodo, kad žvejyba yra gana statiškas užsiėmimas, tačiau judėti vis tiek tenka. Drabužiai, skirti žvejybai, turi leisti laisvai judėti, ir taip pat yra svarbu įsitikinti, kad judėdami per daug nesukaisite. Apranga turi būti šilta, tačiau ne per daug šilta, nes tai neleis jaustis patogiai. Žvejybai skirti drabužiai turėtų būti su kišenėmis, kuriose būtų galima laikyti tam tikrus žvejybai reikalingus atributus, dauguma žvejų teigia, kad patogiausi yra drabužiai su kišenėmis priekyje, bet ne nugaroje.

Drabužių medžiagos

Renkantis žvejybinius drabužius svarbu įsitikinti, ar medžiaga yra pakankamai tvirta ir patvari. Taip pat svarbu įsitikinti, ar  drabužio audinys yra lengvai skalbiamas – juk grįžus namo paprastai tenka plauti žvejybos drabužius. Viršutinis drabužių sluoksnis turėtų būti apsaugantis nuo vėjo ir nuo kritulių, tad įsitikinkite, kad audinys neperšlaps, jei oro sąlygos bus nepalankios.

Saugumas

Žvejybai skirta apranga gali turėti įvairių papildomų savybių. Pavyzdžiui, drabužiai gali padėti išsilaikyti ant vandens, jei įkristumėte į vandens telkinį (kai kurie žvejybai skirti kostiumai leidžia išsilaikyti ant vandens net iki kelių dienų). Žinoma, jų kaina yra didesnė, tačiau saugumas visada yra svarbiausias kriterijus.

Svarbi ir tinkama avalynė

Į vandenį tenka bristi ne taip ir retai, o kartais – net ir gana giliai, taigi, vertėtų pasirūpinti ir tinkama žvejybai skirta avalyne. Svarbiausia yra tai, kad batai neperšlaptų, o jų ilgis gali būti labai įvairus – visada galėsite pasirinkti tokią avalynę, kuri geriausiai atitiktų poreikius.

Jei dvejojate, kokie žvejybai skirti drabužiai gali būti geriausiu pasirinkimu, pasikonsultuokite su pardavėjais, kurie padės nuspręsti, kokios galimybės gali būti pačiomis geriausiomis. Žvejybai skirtos aprangos asortimentas dabar yra tikrai platus, todėl visada galėsite pasirinkti tinkamus drabužius.

Prekė sėkmingai įtraukta į Jūsų pirkinių krepšelį
Kiekis
Iš viso
Iš viso 0 produktai Jūsų krepšelyje Iš viso vienas produktas Jūsų krepšelyje
Iš viso produktų už
Pristatymas   To be determined
Iš viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie mokėjimo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.