yandex metrika counter

Blizgės

Blizgės pigiau

Blizgės – svarbus žvejybos atributas

Metalinės blizgės pradėtos naudoti prieš beveik du šimtus metų, tačiau jų dizainas buvo kiek kitoms nei tų, kurias naudojame šiandien. Šiuo metu siūlomų blizgių asortimentas – tikrai labai gausus, gali būti pasirenkama reikalingos formos, spalvos bei svorio blizgė, kuri bus pritaikoma tam tikram žūklės tipui.

Blizgių tipai

Klasikinė blizgė yra pasirenkama dažniausiai. Ji pasižymi universalumu: ši blizgė gali būti naudojama ir stovinčiame, ir tekančiame vandenyje. Skiriasi klasikinių blizgių gaubtumas bei svoris, ir renkantis tinkamiausią svarbu laikytis vienos svarbios taisyklės: kuo lengvesnė yra blizgė, tuo labiau ji turėtų būti išgaubta. „ Vingrė“ – tai S formos korpuso blizgė, kuri vandenyje žuvims asocijuojasi su unguriu. „Vartiklė“ – tai blizgė, kurios viršutinė dalis yra išgaubta, vandenyje ji vartosi ir blykčioja. „Narūnės“ tipo blizgė pasižymi platėjančia lenkta uodega, vandenyje ji juda šuoliukais.

Kokias žuvis gaudysite?

Tinkamo tipo blizgė bus pasirenkama tada, kuomet įvertinsite, kokias žuvis gaudysite ir kokiame vandens telkinyje planuojate žvejoti. Priklausomai nuo to, kokio laimikio tikitės, galėsite pasirinkti tinkamą blizgę, ir čia jums visada galės pagelbėti specialistai, kurie patars, kokio tipo blizgė gali būti geriausiu pasirinkimu.

Blizgių gamintojai

Kiekvienam pirkėjui yra svarbu, kad įsigyta blizgė būtų tikrai kokybiška ir ilgaamžė, tad ir tada, kai riksitės tinkamiausią blizgę, atsižvelkite į tai, koks yra jos gamintojas. Pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti  „Kibs“, „Rapala“, „Mepps“ „Ali“, „Kuusamo“ ir kitų patikimų gamintojų blizgė. Galite pasidomėti, kokių gamintojų blizgė yra geriausiai įvertinta – visada rasite pirkėjų atsiliepimų.

Kaip išlenkta blizgė?

Blizgės korpuso išlenkimas yra viena svarbiausių savybių, todėl į tai atsižvelgti visada yra labai svarbu. Korpuso išlenkimas lemia tai, koks bus vibracijos stiprumas, taigi, šis kriterijus yra itin svarbus. Blizgės priekyje yra montuojamas žiedelis, jungiamas prie pagrindinio valo, o blizgės gale montuojamas kablys, kuris gali būti vienos, dviejų ar trijų atšakų. Jei blizgė yra skirta gaudyti lydekas ar ešerius, prie jos gali būti prikabinti įvairių spalvų siūlai, suteikiantys masalui tikroviškumo įspūdį.

Tinkamos spalvos blizgė

Nors blizgės dažniausiai yra gaminamos auksinės spalvos, tačiau dabar rinkoje galima rasti ir kitų spalvų blizgių. Blizgė gali būti su įvairiomis detalėmis, kurios imituoja žuvies žvynus, ir t.t. Kai nuspręsite, kokias žuvis gaudysite, galėsite paprasčiau pasirinkti tam tikrą tinkamiausią blizgę, o susisiekę su pardavėjais galėsite gauti tikrai naudingų patarimų, kokia blizgė galėtų tikti tam tikru atveju.

Galite būti užtikrinti, kad visada bus pasirenkama tinkama blizgė – siūlomas asortimentas dabar yra tikrai labai gausus, todėl atsižvelgę į savo poreikius visada rasite pačias palankiausias galimybes. Šiandien tikrai negalėtume skųstis tokios produkcijos stoka – visada gali būti pasirenkama tokia blizgė, kuri žvejybą pavers ne tik malonesne, bet taip pat ir sėkmingesne.

 

 

Prekė sėkmingai įtraukta į Jūsų pirkinių krepšelį
Kiekis
Iš viso
Iš viso 0 produktai Jūsų krepšelyje Iš viso vienas produktas Jūsų krepšelyje
Iš viso produktų už
Pristatymas   To be determined
Iš viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie mokėjimo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.