yandex metrika counter
Kaina
  • Nuo
    iki
    1

Meškerės

Meškeres internetu pirkti pigiau !

Internete meškerę nusipirkti daug paprasčiau ir patogiau, nes mūsų e-parduotuvėje galite parašyti konsultantui visą parą ! Daugumai žvejų kyla klausimas: kaip išsirinkti tinkamiausią meškerę ? Patirties turintys žvejai dažniausiai nesusiduria su šiuo klausimu, tačiau pradedantysis žvejys neretai pasimeta kokį instrumentą rinktis. Norint išsirinkti tinkamą meškerę turite atsakyti į šiuos klausimus:     

Ar labiausiai norite žvejoti: spiningu, plūdine, dugnine, karpine, jūrine ar museline meškere?Kokiuose vandens telkiniuose ruošiatės žvejoti ?

 Kai atsakysite  į klausimus, bus daug lengviau išsirinkti meškerykotį. Superlaimikis.lt internetinės parduotuvės siūlomas asortimentas labai platus, todėl išsirinkti meškerę bus tikrai paprasta. Rinktis galima iš: “SALMO”, “SHIMANO”, “Favorite”, “Trabucco”, “Okuma”, “Larus”, “Prologic”, “D.A.M”, “JAXON”, “Ron Thompson”, “Savage Gear”, “Siweida”, “Konger” ir dar daug kitų patikimų gamintojų meškerių. Tai kokybiškos – žvejų profesionalų patikrintos meškerės.

 Jei nesate tikras kokios meškerės norite – kreipkitės į Superlaimikis.lt internetinės parduotuvės konsultantus, kurie suteiks visą aktualią informaciją apie prekes visą parą ir užtikrins, jog pasirinktos meškerės tarnaus ilgai bei kokybiškai.

 Norint išsirinkti labiausiai tinkamą meškerę, pirmiausia, turėtumėte susipažinti su visomis meškerių rūšimis bei jų skirtumais. Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, ko tikitės iš savo naujojo pirkinio, kokias žuvis ketinate gaudyti. Visi šie faktoriai turi įtakos tam tikros rūšies meškerės pasirinkimui. Mūsų asortimente siūlomos: spiningines, karpines, plūdines, dugnines (“Feeder”), jūrines, žiemines bei match tipo meškerės.

  Šios meškerės išskirtinės tuo, kad jų meškerykotis yra trumpesnis ir manevringesnis. Jeigu palygintume spininginius kotus su plūdinėmis, dugninėmis ar karpinėmis meškerėmis, pastebėtumėte, kad spininginės meškerės dažniausiai bus trumpesnės ir turės mažiau žiedelių valui palaikyti. Spininginės meškerės dažniausiai turės užmetimo svorį nuo 0 iki 300 gramų, o ilgis bus dažniausiai tarp  180 ir 330 centimetrų

  •  Plūdinės meškerės:

  Šios meškerės išskirtinės savo lengvumu ir pritaikymu žvejo rankai. Kodėl taip yra ? Nes dažniausiai žvejojant plūdine meškere žvejys stovi ir meškerės pastoviai laikomos rankose, kad nepražiopsotų kibimo. Labai patartina rinktis kuo lengvesnę meškerę, kad nepavargtumėte. Plūdinės meškerės yra trijų tipų: “Boloninės”, “Match”, “Pole”.

“Boloninės” meškerės: dar kitaip vadinamos teleskopinės. Šių meškerių ilgis varijuoja nuo 2,7 m iki net 8 m ilgio.

“Match” meškerės: Dažniausiai būna sudedamos iš kelių dalių (štekerinės). Dažniausiai būna 3 – 5 metrų ilgio.

“Pole” meškerės: teleskopinės meškerės naudojamos sportinei mažų žuvelių gaudymui. Ilgis labai įvairus gali siekti net 12 metrų

  • Dugninės meškerės “Feeder”:

  Šios meškerės skirstomos pagal ilgį ir užmetimo svorį. Standartiškai Feeder’iai būna 3,30m – 4,20m ilgio  ir 60g – 160 g užmetimo svorio. Prie dugninių meškerių komplektacijos dažniausiai pridedama keletas skirtingo jautrumo viršūnėlių.

“Picker” meškerės yra dugninių meškerykočių rūšis su trumpesniu kotu bei mažesniu užmetimo svoriu (20g – 60g). Ilgis varijuoja nuo 2,5m iki 3,5m.

  • Jūrinės meškerės:

 Šie kotai yra daug tvirtesni už visas kitas meškeres, būtent tuo jūrinės meškerės ir išsiskiria. Jūrinėje žvejyboje naudojami labai sunkūs masalai: nuo 200 iki 1200 gramų, todėl pats meškerykotis turi būti itin tvirtas.

“Surf” meškerės yra jūrinių ir dugninių meškerykočių kombinacija skirta žvejybai nuo jūros kranto. Kadangi užmetimai yra daromi labai tolimi ir naudojami labai dideli svareliai, pati meškerė yra kieta ir tvirta, o ilgiai kinta nuo 3.9 iki 4.2 metro.

  •  Karpinės meškerės:

 Šios meškerės taip pat yra priskiriamos prie dugninių, nes visas žvejybos procesas vyksta ant dugno. Karpinės meškerės dažniausiai kiek trumpesnės bei tvirtesnės už “Feeder” tipo meškeres. Taip yra dėl to, kad užkibus galingam karpiui meškerė sugebėtu atlaikyti kovą su žuvimi. Ilgis ir užmetimo svoris būna įvairus.

  • Muselinės meškerės:

 Šios meškerės turbūt labiausiai išsiskiria iš kitų tipų, nes užmetimui yra naudojamas ne masalo svoris, o valo svoris ! Masalai labai dažnai nesiekia nei vieno gramo, todėl sunkaus valo pagalba yra atliekamas užmetimas. Labai įdomus ir puikus žvejybos būdas gaudyti žuvis upėse.

Prekė sėkmingai įtraukta į Jūsų pirkinių krepšelį
Kiekis
Iš viso
Iš viso 0 produktai Jūsų krepšelyje Iš viso vienas produktas Jūsų krepšelyje
Iš viso produktų už
Pristatymas   To be determined
Iš viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie mokėjimo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.