Mūsų įmonė UAB “Faunera” rinkoje dirba jau daugiau nei dvidešimt metų. Per tokį laiko tarpą sugebėjome sukaupti nemažai patirties, nuomonių ir atsiliepimų apie įvairiausas prekes ir prekinius ženklus, dėl to pas mus įsigysite tik pačias kokybiškiausias ir laiko bei pačių žvejų patikrintas ir rekomenduotas prekes.

Mūsų parduotuvėje galėsite įsigyti viską, ko reikia maloniai bei kokybiškai žvejybai.

Mes platiname įvairiausius prekinius ženklus,tokius kaip: Shimano, Salmo, RYOBI, Jaxon, Rapala, Okuma, Prologic, Larus, Tica ir dar begalę kitų. Taigi rinktis tikrai turite iš ko.

Mūsų klientai visada lieka patenkinti ir kokybiškai bei tinkamai aptarnauti. Apsiperkant mūsų parduotuvėje jūs gaunate kokybės ir puikaus aptarnavimo garantiją, o būtent tai ir yra mūsų pranašumas, konkurentų atžvilgiu. Elektroninė SUPERLAIMIKIS.LT parduotuvė startavo 2016 metų pradžioje.

Nemažai investicijų ir darbo pareikalavęs projektas buvo sukurtas atsižvelgiant į dabartinę rinką ir jos trūkumus.

Taigi Super Laimikis parduotuvėse jūsų apsipirkimas bus pats sklandžiausias, lengviausias, greičiausias ir paprasčiausas. Visada laukiame atsiliepimų, patarimų ir nusiskundimų elektroniniu paštu: [email protected] , nes be jūsų nebūtų ir mūsų.