yandex metrika counter

Meškerės jūrinei žūklei

Jūrinės meškerės pigiau

Jūrinės meškerės pasirinkimas

Jūrinė žvejyba yra labai mėgstama: lietuviai neretai renkasi žvejybą ne vien tik Baltijos jūroje. Jūrinė žvejyba yra tikrai maloni, tačiau visada yra svarbu pasirinkti tinkamą šios žūklės įrangą. Jūrinės meškerės gali padėti žvejams pagauti savo svajonių laimikį ar bent jau papildyti nuotraukų albumą išskirtinėmis pagautomis žuvims. Jūrinė žvejyba skiriasi nuo žūklės kituose vandens telkiniuose, tad svarbu pasirinkti tinkamą meškerę. Jums reikės atsižvelgti į kelis svarbiausius kriterijus, ir tai galės jums padėti užtikrinti dar malonesnę ir dar sėkmingesnę žvejybą. Taigi, į ką atkreipti dėmesį renkantis meškerę?

Tvirtumas – vienas svarbiausių kriterijų

Jūrine žūkle užsiimantys žvejai paprastai tikisi gana stambių laimikių, todėl jūrinė meškerė turi pasižymėti ypatingu tvirtumu. Paprastai yra naudojamas daugiau sveriantis masalas, taigi, atsižvelkite į tai, ar jūrinė meškerė pakankamai tvirta. Jūrinės meškerės gali būti pagamintos arba iš angles, arba iš stiklo pluošto. Iš stiklo pluošto gaminamos meškerės yra sunkesnės, tačiau kainuoja pigiau, o iš anglies pluošto gaminamos jūrinės meškerės yra lengvesnės, bet brangesnės.

Atkreipkite dėmesį į gamintoją

Kiekvienas žvejys tikisi, kad jūrinė meškerė bus pakankamai tvirta ir ilgaamžė, tad renkantis meškerę svarbu atsižvelgti į gamintoją. Palankiausiai įvertintos „D.A.M“,  „Penn“, „Okuma“,  „WFT“ „D.A.M“, „SAVAGE GEAR“ ir „Shimano“ jūrinė meškerė, tad galite pasvarstyti apie jų įsigijimą.

Įvertinkite , kur ir ką žvejosite

Tinkamiausia jūrinė meškerė bus pasirenkama tada, kai įvertinsite, kokiame gylyje žvejosite, koks yra galimas vėjo stiprumas, kokio tipo žuvis gaudysite, ir t.t. Užsiimant jūrine žūkle gali būti naudojamas masalas, kurio svoris svyruoja nuo 40 gramų iki vieno kilogramo, tad pagalvokite,kokio tipo žuvis gaudysite. Jei naudojamas masalas bus gana stambus, tokiu atveju rekomenduojama rinktis meškerykotį, kurio ilgis yra nuo 210 iki 240 cm.

Meškerykočių tipai

Galima išskirti kelis skirtingus jūrinei žūklei skirtų meškerykočių tipus. „Inliner“ meškerykočiai pasižymi tuo, kad  jie neturi ritinėlių ar žiedelių, kurie prilaiko valą. Šie meškerykočiai pasižymi lakstumu bei jautresniu dugno aptikimu, kas tikrai gali garantuoti dar kokybiškesnę žūklę. „Surf“ tipo meškerykočiai yra skirti žvejybai pakartėse. Šie meškerykočiai yra gana ilgi – siekia iki 4,5 m, o užmetimo svoris gali siekti 250 gramų. Taigi, pasvarstykite, iš kurios vietos planuojate žvejoti, ir tai galės padėti paprasčiau nuspręsti, kokia jūrinė meškerė gali būti geriausiu pasirinkimu.

Jūrinės meškerės gali būti labai įvairios, tad tuomet, jei bus suku apsispręsti, kokia jūrinė meškerė gali būti geriausiu pasirinkimu, tiesiog galite kreiptis į specialistus, kurie jums duos tikrai vertingų patarimų. Atsakykite sau į pagrindinius klausimus: kur planuojate žvejoti, kokias žuvis gaudysite, kokį masalą naudosite, kokią sumą galite skirti meškerės įsigijimui,  ir tai jums leis dar paprasčiau nuspręsti, kokia jūrinė meškerė gali būti geriausiu pasirinkimu.

 

 

Prekė sėkmingai įtraukta į Jūsų pirkinių krepšelį
Kiekis
Iš viso
Iš viso 0 produktai Jūsų krepšelyje Iš viso vienas produktas Jūsų krepšelyje
Iš viso produktų už
Pristatymas   To be determined
Iš viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie mokėjimo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.