yandex metrika counter

Dėmesio! Dėl karantino DPD kurjeriai atlikinės bekontaktį pristatymą ir nepriims atsiskaitymų grynais!

Meškerės dugninei žūklei

Dugninės meškerės pigiau

Dugninės meškerės pasirinkimas

Renkantis dugninę meškerę meškerykotis yra vienas svarbiausių kriterijų. Taip  pat visada yra svarbu įsitikinti, kad dugninė meškerė yra pakankamai tvirta ir tinkamai reaguoja į kibimą. Dar vienas svarbus kriterijus yra tai, kad dugninė meškerė būtų pakankamai lengva. Nors kai kurie žvejai teigia, kad svoris nėra labai svarbus, tačiau tai nėra tiesa – juk žūklė šia meškere gali būti ne tik stacionari, kada dugninės meškerės ilsisi ant atramų, bet taip pat ir mobili. Taigi, įvertinti šį faktorių visada yra labai svarbu. Ir tai nėra vieninteliai kriterijai, kuriuos yra svarbu įvertinti renkantis šią meškerę – jų yra kur kas daugiau. Taigi, į ką svarbu atsižvelgti?

Atkreipkite dėmesį  į gamintoją

Žvejai visada tikisi, kad pasirinkta dugninė meškerė tarnaus pakankamai ilgą laiką, tad renkantis tinkamą vertėtų atsižvelgti į tai, kokio gamintojo dugninės meškerės yra vertinamos palankiausiai. Tikrai visada galėsite rasti ne taip ir mažai patarimų, kokio gamintojo meškerės yra pačios ilgaamžiškiausios, tad tai galės turėti įtakos ir jūsų pasirinkimui.

Pasirinkite tinkamą meškerykotį

Meškerykotis, kaip jau minėta anksčiau, yra svarbiausias dugninės meškerės elementas. Kai rinksitės tinkamiausią, reikėtų pagalvoti apie tai, kokioje aplinkoje žvejosite. Tuo atveju, jei aplinkoje nebus krūmų, medžių ar kitų aukštų augalų, puikiu pasirinkimu galės būti ir gana ilgas (virš 3,6 m) meškerykotis. Jei žvejosite mažuose vandens telkiniuose, pasiteisins ir  trumpesni meškerykočiai.

Keturių tipų dugninės meškerės

Dugninė meškerė gali būti „surf“, „feeder“, „picker“ arba karpinės.  „Surf“ tipo meškerės yra gana ilgos, gali siekti iki 4,5 m, jos yra skirtos žvejoti jūros pakrantėje, „feeder“ tipo meškerės paprastai yra 3,9-4,2 m ilgio, naudojamas masalas gali būti iki 150 g. „Picker“ tipo meškerės yra trumpesnės, jų ilgis siekia iki 3,3 m. Su šio tipo meškerėmis naudojamas masalas gali siekti 70 gramų, jos gali būti naudojamos ir itin srauniose upėse.  Karpinės tipo meškerės yra sunkesnės ir ne tokios lanksčios kaip kitų tipų. Nors iš pavadinimo kartais yra sprendžiama, kad tokia meškere galima gaudyti tik karpius, tačiau tai nėra tiesa – jomis galima pagauti ir stambesnes žuvis.

Elementų suderinamumas

Renkantis meškerę visada svarbu atsižvelgti į tai, kad  visi jos elementai bus tarpusavyje suderinti.  Taigi, pirmiausia vertėtų pasirinkti gana tvirtą meškerykotį (kaip jau minėta, svarbu atsižvelgti į gamintoją).  Svarbu atsižvelgti ir į tai, koks yra meškerykočio ilgis ir tipas (teleskopinius paprasčiau transportuoti). Prie meškerės tvirtinami elementai turėtų atitikti žvejybos tipą ir taip pat turėtų padėti pagauti norimą laimikį. Pardavėjai visada jums galės patarti, kaip suderinti visus dugninės meškerės elementus, kad žvejyba būtų tikrai sėkminga, tad visada palanku kreiptis į specialistus, kurie atsakys į visus kylančius klausimus ir padės paprasčiau nuspręsti, kokia dugninė meškerė gali būti geriausiu pasirinkimu.

 

 

 

 

Prekė sėkmingai įtraukta į Jūsų pirkinių krepšelį
Kiekis
Iš viso
Iš viso 0 produktai Jūsų krepšelyje Iš viso vienas produktas Jūsų krepšelyje
Iš viso produktų už
Pristatymas   To be determined
Iš viso
Tęsti apsipirkimą Pereiti prie mokėjimo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.